به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


مردم رفتار مسوولان را رصد می کنند

تبریز-عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت:مردم قاضی خوبی هستند و یقینا"رفتار مسئولان را رصد می کنند.

اسماعیل چمنی در گفتگو با مهر، با تاکید بر اینکه مردم از ما عمل می خواهند، اظهار داشت: کمک کردن و دست گیری و خدمت صادقانه به مردم باعث می شود تا اعتماد مردم نسبت به شورا و منتخبین خود که در واقع همان نمایندگان پارلمان محلی محسوب است بیشتر گردد.

وی تصریح کرد: از این رو اعضای شورا در عمل هم باید یکسری کارهایی را انجام دهند و در رفع مشکل افراد بی بضاعت و درماندگان و ستاد دیه و... پیشرو باشند و حتی در بسیاری از موارد منتظر مصوبات شورا نبوده و در حد بضاعت مالی از جیب خود نیز هزینه کنند.

چمنی تاکید کرد : کسی که توان بخشش ۲-۳ ماه حقوق خود را در موارد اضطرای به عنوان هبه به همنوعان خود ندارد نمی تواند درد مستمندان و نیازمندان را هم درک کند و شاید عدم درک چنین مشکلاتی ، به نوعی ایجاد مشکل دیگر برای جامعه باشد.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورای اسلامی شهرتبریز گفت :از آنجا که مبنای نظام جمهوری اسلامی بر اساس محورعدالت  پایه گذاری شده و اساس عواطف انسانی برگرفته و منطبق با آموزه های مولی امیرالمومنین می باشد،لذا انتظار می رود شعار عدالت گرایی و برابری در بین یک مجموعه ای که اکثریت آنان را خادمین شهر و قشر آسیب پذیر جامعه تشکیل می دهد رفتارها و قانون با سیره امیرالمومنین سنجیده شود.

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری شورا در ادامه با تاکید بر بحث اعتماد آفرینی در بین مردم تصریح کرد: اعضای منتخب شورا به منزله رای اعتماد شهروندان است و در واقع برای نمایندگان منتخب، ابلاغیه ای است از سوی برگه های رای مردم، پس ما هم باید به عنوان منتخبین همین مردم و شهر پاسدار و حافظ این اعتماد باشیم و با عمل به وظایف خود مردم را به آینده امیدوار سازیم و باعث یاس و نا امیدی را به نشاط امید مبدل ساخته و برای توسعه همه جانبه شهرمان  کوتاهی نکنیم .منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است